Image: [براي ديدن لينک ها بايد عضو سايت شويد ] درود پس از سوالات گوناگون در مورد تاریخ عرضه ی بازی رزیدنت اویل 6 بر روی PC آقای Christian Svensson معاون مدیر اجرایی طرح های استراتژیک کپکام اطلاعات جدیدی را در مورد تیم توسعه بازی و همچنین در مورد پورت کردن بازی...
[براي ديدن لينک ها بايد عضو سايت شويد ]

درود

پس از سوالات گوناگون در مورد تاریخ عرضه ی بازی رزیدنت اویل 6 بر روی PC آقای Christian Svensson معاون مدیر اجرایی طرح های استراتژیک کپکام اطلاعات جدیدی را در مورد تیم توسعه بازی و همچنین در مورد پورت کردن بازی برای PC منتشر کرد.

"تیم توسعه ی بازی بر روی PC بزرگ نمیباشد اما کفایت میکند و آنها در حال کار بر روی ورژن PC بازی رزیدنت اویل 6 هستند. گروهی که مسئول ساخت بازی بر روی PC بودند تغییر کرده اند و گروهی دیگر جایگزین انها شده اند تا مبادا زمان پورت بازی برای PC طولانی تر از زمانی که برای آن در نظر گرفته شده است شود اما این تیم کار بهتری را نیز نسبت به آنچه پیش از این قرار بود برای ورژن PC ارائه شود انجام خواهند داد"

کار ساخت و توسعه ی رزیدنت اویل 6 بر روی PC تا قبل از تکمیل شدن ورژن های کنسولی آغاز نشده بود. در حال حاضر تیم در حال تبدیل کد ها برای پورت کردن بازی به PC هستند. آقای Christian Svensson همچنین اشاره کردند در تاریخ معینی اطلاعات مشخصی در مورد ورژن PC بازی و همچنین تاریخ عرضه آن را منتشر خواهند کرد . تیم توسعه بازی برای PC دستخوش تغییراتی شده است زیرا اگر این کار کم اهمیت پنداشته شود منجر به وجود امدن به همان نتایج ضعیفی خواهد شد که برای ورژن PC بازی رزیدنت اویل 4 بدست آمد و موجب نا خرسندی عده ی زیادی از طرفداران بازی شد!

متن پنهان:
[براي ديدن لينک ها بايد عضو سايت شويد ]

سایت تیم ایرانی ای اس
[براي ديدن لينک ها بايد عضو سايت شويد ]